naspäť k zoznamu akcií

Beánia chemikov 2016

Beánia chemikov, ktorá bude ako vždy oslavou slovenskej chemickej budúcnosti, sa uskutoční opäť v priestoroch internátu Mladá Garda. Podujatie, ktoré dlhé roky spája študentov i učiteľov, zábavu i dobrú muziku, je naplánované na 24. novembra 2016. Počas obdobia organizácie Beánie chemikov vám chemický parlament neustále prináša rôznorodé súťaže, štedré občerstvenie, tombolu o zaujímavé vecné ceny a množstvo známych kapiel. V úlohe hudobných headlinerov je pre vás tento rok prichystaná netradičná trojkombinácia v podobe slovenských kapiel Smola a hrušky, Zoči Voči a The Cellmates. Dobrá muzika ale nie je všetko, čo vás v spoločenskej sále na Mladej Garde bude čakať. Klikni pre zväčšenieHneď pri vstupe si nájdete malú pozornosť – welcome drink pri tónoch živej hudby. Prichystaná je aj tradične výdatná večera s dobrým vínkom. Nielen o chutnú večeru a výdatnú polnočnú kapustnicu, ale aj o program a zábavu je postarané. Po dobrej večeri nasleduje privítanie prvákov na fakulte, tzv. imatrikulácia. Prvák bude osobne uvítaný dekanom a dostane imatrikulačný dekrét spolu s chemickým balíčkom obsahujúcim tie najpotrebnejšie ingrediencie študentského života. Pre spoločenské vyžitie sú pripravené spoločenské tance so živou hudbou, zábavný program, súťaže, chemický fotokútik a množstvo ďalších akcií. Každý si istotne vyberie! O neustály „flow“ muziky sa bude starať jeden DJ v hornej a jeden DJ v dolnej sále. Tancuje sa až do rána bieleho. Nestačí vám horná či dolná sála a hudba od DJ a vám trhá uši? Nevadí, môžete sa uchýliť do priestorov Propagandy, kde vám celú noc bude do nálady vyhrávať živá hudba a bar poskytne destiláty všetkých druhov za študentské ceny. Celou akciou vás bude sprevádzať ikona nadšencov rockovej hudby, rozhlasový moderátor rádia Anténa Rock, Matej Mervart alias SiFon. Pod jeho taktovkou nikto nebude umierať nudou!

A nemôžeme zabudnúť ani na hodnotné vecné ceny, o ktoré sa bude na Beánii chemikov 2016 súťažiť v tombole. Najlákavejšou cenou je azda pobyt na 2 noci s raňajkami v luxusných priestoroch Tatry Mountain Resorts pre dve osoby s vstupom do wellness zdarma. Pre tých, ktorí nie sú až tak srdcom cestovatelia, ale skôr trávia čas zavretí na izbe, si Chemický parlament pripravil cenu v podobe nového notebooku. Či sa bude jednať o robustné hráčske monštrum alebo skôr o verného kancelárskeho pomocníka, sa dozviete až priamo na Beánii. Takisto nebudú chýbať rôzne tekuté odmeny, zľavy na vyšetrenia a operácie očí, večere pre dvoch vo vybraných bratislavských podnikoch a tak ďalej. Menoslov cien by sa na jednu stranu nezmestil. Tak neváhajte a príďte zabojovať o množstvo pekných cien! Navyše, súčasťou Beánie bude aj vyvrcholenie Chemického očka, kde jeden šťastlivec vyhrá operáciu očí v hodnote tisícoch eur.

Chemickú beániu by ste si tak skutočne nemali nechať ujsť. Núka sa jedinečná príležitosť bližšie spoznať svojich rovesníkov, zabaviť sa a vytvoriť si krásne spomienky na celý život. Takže vážení a milí, nachystať obleky, vybrať tie najkrajšie šaty, vyleštiť topánky a šup na Beániu chemikov 2016, 24. 11. 2016, Mladá Garda!

naspäť k zoznamu akcií