naspäť k zoznamu akcií

Beánia chemikov 2015

Beánia chemikov, ktorá bude toho roku vrcholom osláv 15. narodenín chemického parlamentu, sa uskutoční opäť v priestoroch internátu Mladá Garda. Podujatie, ktoré dlhé roky spája študentov i učiteľov, zábavu i dobrú muziku, je naplánované na 18. novembra 2015. Počas obdobia organizácie Beánie chemikov vám chemický parlament prinášal rôznorodé súťaže, štedré občerstvenie, tombolu o zaujímavé vecné ceny a množstvo známych kapiel. V úlohe headlinerov ste mohli zažiť Vidiek, Polemic, Chiki liki tu-a alebo Horkýže Slíže. Tentokrát je pre vás prichystaná bomba v podobe obľúbenej slovenskej kapely INEKAFE. Doplní ju MALALATA, ktorá minulý rok vyvolala medzi študentami nevídaný ošiaľ a vyslúžila si právo znovu vystúpiť a roztancovať Mladú Gardu. Dobrá muzika ale nie je všetko, čo si pre vás chemický parlament pripravil. Klikni pre zväčšenieHneď pri vstupe vás bude čakať malá pozornosť – welcome drink. Prichystaná je aj tradične výdatná večera s dobrým vínkom. Nielen o chutnú večeru a vzpružujúcu polnočnú kapustnicu, ale aj o program a zábavu je postarané. Po dobrej večeri nasleduje privítanie prvákov na fakulte, tzv. imatrikulácia. Prvák bude osobne uvítaný dekanom a dostane imatrikulačný dekrét spolu s chemickým balíčkom obsahujúcim tie najpotrebnejšie ingrediencie študentského života. Pre spoločenské vyžitie sú pripravené spoločenské tance, zábavný program, súťaž o princa a princeznú Beánie, chemický fotokútik a množstvo ďalších akcií. Každý si istotne vyberie! O neustály „flow“ muziky sa bude starať jeden DJ v hornej a jeden DJ v dolnej sále. Tancuje sa až do rána bieleho. Celou akciou vás bude sprevádzať hviezda našej verejnoprávnej televízie, Andrej Bičan osobne. Pod jeho odborným vedením sa uskutoční aj pokus o vytvorenie rekordu v najväčšom počte ľudí hrajúcich kameň, papier, nožnice. Priložte ruku k dielu a i s vašou pomocou môžeme zapísať tohtoročnú Beániu do histórie!

A to nie je všetko. Nestíhate sa poriadne pripraviť na Beániu? Nevadí, o dokonalý make-up sa vám postarajú profesionáli z Mary Kay. Napriek elektrizujúcej atmosfére a neutíchajúcej zábave potrebujete dodať energiu? Dajte si kávičku. A nie hocijakú, ale skutočnú kvalitu privezenú z tých najpreslávenejších kávových plantáží vďaka Caffe4U. Nestačí vám horná či dolná sála a hudba od DJ a vám trhá uši? Nevadí, môžete sa uchýliť do priestorov Propagandy, ktoré sa po dlhšej odmlke opäť otvoria v rámci Beánie chemikov. Navyše, celú noc vám tam bude do nálady vyhrávať živá hudba.

S Beániou toho roku dokonca i poletíte! Do tomboly sú prichystané lákavé ceny, no medzi všetkými sa vyníma trojica zájazdov: letecký zájazd pre 2 osoby do nádhernej Barcelony budúci rok, letecký zájazd pre 2 osoby do Paríža na Silvestra a zájazd pre dvoch do Tropicarium Budapest – žraločia zoo v Budapešti. Či už chcete zažiť romantiku v Barcelone alebo bujaré oslavy príchodu nového roku v Paríži, rozhodne si vyberiete. Pomimo týchto hlavných lákadiel je takisto pripravené množstvo menších cien, o ktoré sa rozhodne oplatí zasúťažiť. Tak neváhajte a zúčastnite sa tomboly, Barcelona i Paríž už otvárajú svoju náruč.

Chemickú beániu by ste si tak skutočne nemal nechať ujsť. Jedinečná príležitosť spoznať svojich fakultných spolužiakov, zabaviť sa a vytvoriť si krásne spomienky na celý život. Takže vážení a milí, nachystať obleky, vyleštiť topánky a šup na Beániu chemikov 2015, 18. 11. 2015, Mladá Garda!

naspäť k zoznamu akcií